TORMAX count+go

Зручний спосіб забезпечення соціального дистанціювання

Власники магазинів та роботодавці, організатори спортивних та культурних заходів — всі вони стикаються з однією і тією самою дилемою: щоб підтримувати останні гігієнічні стандарти, вони мають забезпечити соціальне дистанціювання за допомогою постійного контролю за кількістю людей, які перебувають у їхніх приміщеннях. Проте доступні заходи регулювання потоків людей часто виявляються дуже дорогими, нераціональними чи вимагають великих витрат часу.

TORMAX count+go ефективно вирішує цю проблему за допомогою підрахунку кількості людей та використання регульованих автоматичних дверей. Відповідний додатковий модуль легко встановлюється на будь-яку автоматичну дверну систему, нею легко можна керувати за допомогою смартфона.

Динамічне керування

Система регулює потік людей і автоматично закриває двері, використовуючи звуковий сигнал і червоне світло, коли досягається повний потенціал приміщень місткості людей. Як тільки кількість людей стає меншою за показник максимальної місткості, двері повертаються в режим автоматичного відкривання, і тонка світлодіодна смуга загоряється зеленим світлом. Світлодіодна смуга з мінливим кольоровим підсвічуванням і компактним динаміком включені в базовий пакет TORMAX count+go.

Гнучке застосування

Система підходить для одностулкових дверей, що використовуються як для входу, так і для виходу, а також для двох окремих вхідних і вихідних дверей.

Простота використання

Система TORMAX count+go управляється за допомогою смартфона або планшета, що використовує технологію Wi-Fi та дозволяє користувачам вводити показники максимальної/поточної кількості людей та скидати налаштування системи.

Точна кількість людей

Підрахунок людей, що заходять у дане приміщення або залишають його, може бути оптимізований за допомогою зменшення ширини відкриття дверей, дозволяючи проходити через двері тільки одній людині за раз.

Простота збирання

Додатковий модуль легко встановлюється на будь-якій розсувній або складній дверній системі TORMAX, не вимагаючи будь-яких додаткових датчиків. Це робить її особливо зручною для модернізації існуючих дверних систем.

Демонстраційний стенд із монітором

Щоб забезпечити відображення додаткових візуальних сповіщень для людей, що проходять крізь двері, система TORMAX count+go також може поставлятися з елегантним демонстраційним стендом з великим монітором для повідомлень, що налаштовуються. Як додаткова опція в систему може інтегруватися другий монітор, що є цифровою рекламною панеллю.

 

Зв'яжіться зі своїм локальним експертом TORMAX для детальної інформації та консультації!