Звільнення від відповідальності

Умови використання

 

Відповідальність за зміст
Дані Інтернет-сторінки були ретельно розроблені з метою надання загальної інформації про компанію LANDERT Group AG, а також про її продукцію, послуги та інформацію фінансового характеру. Подана інформація не є обов'язковою складовою пропозицій, рекомендацій або інструкцій для використання товарів і послуг. Ми не несемо відповідальності за точність, повноту та актуальність змісту.

Відповідальність за посилання
Наш сайт містить посилання на веб-сайти третіх осіб, на зміст яких ми не можемо вплинути. Тому ми не несемо відповідальності за зміст цих сайтів. За зміст сторінок, на які наводяться посилання, відповідальність завжди несе провайдер або оператор даного сайту. Під час публікації посилань на зазначені сторінки, вони були перевірені на предмет порушення закону. При цьому будь-якого змісту, що суперечить закону, на той момент не було виявлено. Проте постійні перевірки змісту цих сайтів є необґрунтованими без конкретних доказів порушення закону. Ми відразу ж видалимо будь-які посилання, якщо нам стане відомо про будь-які правопорушення.

Авторське право
На зміст та публікації, надані на нашому веб-сайті, поширюється авторське право. Для копіювання, зміни, розповсюдження або будь-якого іншого використання, що виходить за межі авторського права, потрібна письмова згода відповідного автора та/або виробника. Завантаження та копіювання цих сторінок дозволяється лише для приватного використання та заборонено для комерційного застосування.

Захист даних
Зазвичай можна використовувати наш веб-сайт без розголошення персональних даних. Якщо на нашому сайті висувається вимога щодо введення особистих даних (наприклад, прізвище, ім'я, адреса або адреса електронної пошти), то ці дані, наскільки це можливо, наводяться завжди на добровільній основі. Ці дані не будуть надіслані третім особам без Вашої згоди.

Ми хотіли б відзначити, що процес передачі даних в Інтернеті (наприклад, при комунікації електронною поштою) не повністю забезпечує захист особистих даних. Постійний захист даних від доступу третіх осіб, отже, неможливий.

Застосування Cookies/Google Analytics

Цей сайт використовує Google Analytics для визначення того, як люди використовують цей веб-сайт. Завдяки цій інформації можна оптимізувати зміст та підвищити зручність користувачів. Ця програма аналізу використовує "маркери" для збору відповідної інформації, яка разом з IP-адресою надсилається до США в "Google" для її аналізу. Дані знеособлюються перед фактичним архівуванням (тобто IP-адреси у пам'яті не зберігаються), як і особиста інформація. Дані аналізу не передаються третім особам і використовуються виключно для покращення та розвитку веб-сайту.