Сервіс

TORMAX – якість світового масштабу

Наші спільні компанії та сертифіковані дистриб'ютори TORMAX гарантують бездоганний сервіс. Ми постійно навчаємо та активно підтримуємо всіх наших партнерів – тому їх знання завжди актуальні і сучасні. І Ви як клієнт у будь-якій точці світу зможете відчути переваги швейцарської високої якості обслуговування, адаптованої відповідно до особливостей Вашої країни. Звертайтесь до Вашого партнера TORMAX!

Ми маємо спеціально виділені «сервісні» телефонні лінії, за якими можна в будь-який час зв'язатися з технічним спеціалістом та отримати консультацію, або домовитися про виїзд спеціаліста:

Тех. підтримка

Офіс в м. Київ: +38 044 453 70 14 Олександр Зайнулін моб. +38 067 403 52 98

Як виробник, ми рекомендуємо щорічно виконувати сервісне обслуговування Ваших автоматичних дверних систем. Таким чином Ви зможете на місці переконатися у бездоганному та безперебійному функціонуванні дверної системи протягом усього терміну служби. На надійність функціонування автоматичних дверних систем можуть впливати частки бруду, коливання температур чи інші атмосферні дії. Просто потрібно укласти договір про сервісне обслуговування і Ваші дверні системи TORMAX будуть тішити Вас дуже довго. Неймовірно довго.

punkt
punkt
punkt
punkt
punkt
punkt
punkt
punkt
punkt
punkt
punkt
punkt
punkt
punkt
punkt
punkt
punkt
punkt
punkt
punkt
punkt
punkt
punkt
punkt
punkt

 

Компанія TORMAX у Вашій країні

Kherson
продажа: Александр Огрудков моб. +38 067 576 36 76
тех. поддержка: Александр Зайнулин моб. +38 067 403 52 98